Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

Комерцијални услуги

Филтер по Наслови      Прикажи #  
# Наслов на артиклот Кликови
1 Privacy Policy 1864
2 Промотивни услуги 1940
3 Комерцијални услуги 9038

ПАТРОН ЧЛЕН

logo_1

 

Поддржувачи

Vip-MASIT-200x135px

neotel

 

Контакт информации

Стопанска комора за информатички
и комуникациски технологии
Бул. Партизански Одреди број 4
(главен влез на Македонија Сообраќај)
1000 Скопје, Македонија
тел. 389 75 280 507; 389 78 296 487
е-маил: contact@masit.org.mk

Поврзување

color-facebook-48  color-linkedin-48  color-instagram-48  color-youtube-48  color-twitter-48

Актуелни настани

MASIT_Novogodisna_zabava_2018