Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

МАСИТ Новогодишна забава

Ни претставува голема чест и задоволство да ве поканиме на уште една традиционална

 

НОВОГОДИШНА ЗАБАВА НА МАСИТ

вторник, 24.12.2013, старт 21:00 часот

Club MIDNIGHT

Southpark Band & DJ Aleksandar Nk

 

 MASIT_Zabava_2013_1


Цената на една влезница со пијалак изнесува 220 денари + 18% ДДВ

 

НАПОМЕНА:

Вклучени се сите видови на пијалаци (без потреба од доплата)

Доколку нарачате повеќе од 50 влезници следи резервација на сепаре

 

Ги очекуваме вашите нарачки на  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите најдоцна до петок, 20.12.2013.

 

Влезниците се подигаат од канцеларијата на МАСИТ (ул. Димитрие Чуповски 13, 4ти кат, канцеларија 53) по платена профактура, почнувајќи од вторник, 17.12.2013 заклучно со вторник, 24.12.2013 до 12:00 часот.  

 

Ве очекуваме на уште една незаборавна забава,

 

За било какви дополнителни информации контактирајте не на 02 3238 601 или 075 280 506


ПАТРОН ЧЛЕН

logo_1

 

Поддржувачи

Vip-MASIT-200x135px

neotel

 

Контакт информации

Стопанска комора за информатички
и комуникациски технологии
ул. „Коста Веселинов“ бр. 6, влез 1, спрат 1
1000 Скопје, Македонија
тел. 389 75 280 507; 389 78 296 487
е-маил: contact@masit.org.mk

Поврзување

color-facebook-48  color-linkedin-48  color-instagram-48  color-youtube-48  color-twitter-48