Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

МАСИТ Новогодишна забава

Ве очекуваме на уште една незаборавна Новогодишна забава организирана од МАСИТ!!!

Вторник, 16.12.2014, 21:30 часот

Club MIDNIGHT

VAGABLUNDO BAND & DJ

 

Цената на една влезница со пијалок изнесува 200 денари


НАПОМЕНА:

Вклучени се сите видови на пијалoци (без потреба од доплата)

Доколку нарачате повеќе од 50 влезницa следи резервација на сепаре

Следи 20% попуст на секоја следна пијачка купена во дискотеката

Ги очекуваме вашите нарачки на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите најдоцна до петок, 12.12.2014.

Влезниците се подигаат по платена профактура, почнувајќи од среда, 03.12.2014.

ПАТРОН ЧЛЕН

logo_1

 

Поддржувачи

Vip-MASIT-200x135px

neotel

 

Контакт информации

Стопанска комора за информатички
и комуникациски технологии
ул. „Коста Веселинов“ бр. 6, влез 1, спрат 1
1000 Скопје, Македонија
тел. 389 75 280 507; 389 78 296 487
е-маил: contact@masit.org.mk

Поврзување

color-facebook-48  color-linkedin-48  color-instagram-48  color-youtube-48  color-twitter-48